Bobina alumini me sipërfaqe pasqyre

Përshkrim i shkurtër:

Spiralja e aluminit me sipërfaqe pasqyre prodhohet me lustrim mekanik. Nuk ka asnjë shtresë të elektrizuar në sipërfaqe. Është material i pastër, i përshtatshëm për kërkesa të larta dhe trajtim të qëndrueshëm të sipërfaqes anodizuese, të tilla si lustrim kimik, atomizim, lëmim kimik, lustrim elektrik, ngjyrosje, mbyllje dhe përpunime të tjera.
Spiralja e aluminit Mirror Surface është një nga produktet kryesore të New Aluminium Tech Co Ltd, është një lloj materiali dekorativ. Ndihmon për të krijuar efekte të ndryshme dizajni me ngjyra të pasura të sipërfaqes së bobinës së aluminit.  New Aluminium Tech Co Ltd ka pajisur me linja prodhimi të avancuara të petëzimit të nxehtë, rrotullimit të ftohtë dhe veshjeve me shpejtësi të lartë, furrat e pjekjes dhe makineritë për nivelimin e tensionit, shtrirjen para tensionit, prerjen, pastrimin, testimin dhe paketimin.Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Detaje:

ProduktReflektuese VlerësonialiazhTemperamenti
Sipërfaqja e pasqyrës
Alumini
86%-95%1050 1060
1070 1100
3003 8011
O/H14/h16/h18/h19

Specifikimi (mm):

TrashësiaGjerësiaGjatësiaID
0,1 mm - 4,0 mm40- 18501000 - 6000305
405
505

a. Shkalla shumë reflektuese dhe e qëndrueshme, përshtypje e gjatë në dispozicion
b. Kapaciteti besnik riprodhues, rezulton në imazhe të qarta
c. Cilësia e sipërfaqes: Të jetë i lirë nga njolla vaji, dhëmbje, përfshirje, gërvishtje, njollë,
Jini pa thyerje, korrozioni, shenja rrotullimi, vija papastërtie dhe defekte të tjera
gdfshgfh a.Lehtësia e sipërfaqes dhe pastrimi i lehtë
b. Sistemi fleksibël i pezullimit bën që çdo pllakë tavani të instalohet dhe shkëputet lehtësisht
c. Lehtë për t'u përshtatur me llambat ose pjesët e tjera të tavanit
d.Ngjyra e sipërfaqes mund të jetë e qëndrueshme për 10 vjet me përdorim të brendshëm
e.E qëndrueshme dhe e larë
f. Rezistent ndaj ndezjes dhe zjarrit, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga lagështia, i izoluar nga zëri dhe nxehtësia, rezistent, mirëmbajtje e lehtë
g.Peshë e lehtë dhe performancë e shkëlqyer dekorative
2. Standardi i prodhimit:
sipas standardit ndërkombëtar standard ASTM OSE EN,
e gjithë përbërja kimike, vetia mekanike, toleranca e madhësisë, toleranca e sheshtë,
etj në mënyrë rigoroze sipas standardit ASTM OSE EN
3. Aplikimi:
Dekorimi i Makinës, Ndërtesës, Ashensorit dhe Dritës LED
gfdshgfj Ne jemi sinqerisht dhe prodhojmë vetëm cilësinë dhe shërbimin më të mirë për të përmbushur kërkesat e klientit!
Mezi presim që të kemi shansin për të përparuar bashkëpunimin tonë afatgjatë me miq nga e gjithë bota!
Kënaqësia juaj 100% do të jetë gjithmonë qëllimi ynë!
Ju do të ndiheni të lirë të na pyesni ju lutemi !


  • E mëparshme:
  • Tjetër:


  • E mëparshme:
  • Tjetër:
  • Lini Mesazhin Tuaj