Rekomanduar

Produktet

Bobina alumini me sipërfaqe pasqyre

Spiralja e aluminit me sipërfaqe pasqyre prodhohet me lustrim mekanik.

PROFESIONI E BËN PERFEKTIN, LE TË BËJMË MË SHUMË SË BASHKU!

Zhejiang New Aluminium Technology Co., Ltd.

Ne kemi importuar dy komplete mullinjsh të ftohtë CVC me 6 të larta nga SMS Siemag, Gjermani; dy grupe makinerish bluarjeje me rrotullim nga Hercules, Gjermani; tre grupe mulli petëzimi 2150 nga Achenbach, Gjermani; një grup mulli petëzimi i ftohtë 2050 mm dhe dy grupe linjash nivelimi dhe pastrimi tensioni nga FATA Hunter, Itlay; dërgohet linja e prerjes dhe prerjes së skajeve nga Danieli, Itlay dhe një grup i linjës së paketimit automatik nga Posco, Koreja e Jugut.

Inxhinieri

Rreth Nesh

Zhejiang New Aluminium Technology Co., Ltd, u krijua nën drejtimin e qeverisë për të zbatuar strategjinë kombëtare të "Rripit dhe Rrugës" duke dalë kur e gjithë bota ishte në krizën ekonomike në vitin 2008. Ne jemi një ndërmarrje në shkallë të prodhimit dhe eksportit të aluminit me orientim kërkesën e tregut dhe të klientëve.

Në mënyrë që të hapim zinxhirin industrial në rrjedhën e sipërme dhe të poshtme dhe zhvillimin e larmishëm, ne kemi blerë një fabrika enë gatimi dhe makinerie çati në 2021

Pra , ne gjithashtu prodhojmë të gjitha llojet e enëve të gatimit prej alumini , kemi avantazhin për çmimin e materialit alumini , gjithashtu për cilësinë . Enët tona të gatimit prej alumini kanë eksport në Lindjen e Mesme dhe Evropë me reputacion të mirë .

Cilësia e lartë, inovacioni teknologjik dhe shërbimi si qëllimi ynë dhe i përkushtuar për të krijuar markë të shkëlqyer kineze. Selia jonë është në Hangzhou, me bashkëpunim me qeverinë Louyang, ne së bashku mbajmë tre fabrika alumini në Provincën Henan.

e fundit

LAJME

 • I suksesshëm në ekspozitën e ndërtesave Euro

  Është një sukses i jashtëzakonshëm për ne që të marrim pjesë në Ekspozitën e Materialeve të Ndërtimit BUMDA 2024 në Poznań përpara Vitit të Ri Kinez.

 • EKSPOZITA E MATERIALIT NDËRTIMOR BUDMA 2024" në Poznań POLONI në 30, -2 Janar, Shkurt 2024 , BOTH: 3G-6

  Zhejiang New Aluminium Technology Co., Ltd. është një fabrikë e njohur alumini me një reputacion të lartë në Kinë.

 • Ekspozita në 13 deri më 16 shtator 2023 në Kamboxhia

  Si një nga prodhuesit kryesorë të aluminit Col në Kinë, Zheilang New Aluminium Technology Co Ltd është një markë e famshme dhe e shkëlqyer në Kinë dhe jashtë saj. Ne kemi furnizimin e fabrikave kryesore të ariut dhe pijeve të tjera të kanaçeve dhe gjithashtu eksportojmë në Evropë dhe Lindjen e Mesme dhe në Azi të tjera ...

 • Ekspozita në 31 maj -2 qershor 2023 në Varshavë Ptak Poloni

  Si një nga prodhuesit kryesorë të bobinave të aluminit në Kinë, Zhejiang New Aluminium Technology Co Ltd është një markë e famshme dhe e shkëlqyer në Kinë dhe jashtë saj. Ne kemi furnizimin e fabrikave kryesore të ariut dhe pijeve të tjera të kanaçeve dhe gjithashtu eksportojmë në Evropë dhe Lindjen e Mesme dhe në Azi të tjera ...

 • Prodhimi i aluminit i Kinës në janar-shkurt 23 rritet me 7.5%, më i larti që nga viti 2015

  Të dhënat nga Byroja Kombëtare e Statistikave (NBS) zbuluan se prodhimi primar i aluminit në Kinë, prodhuesi më i madh i aluminit në botë, u rrit në 6.74 milion ton në janar-shkurt 2023 nga 6.33 milion ton në janar-shkurt 2022.

 • Ekspozita në 1 Qershor -4 Qershor 2023 në Messe Essen Gjermani

  Zhejiang New Aluminium Technology Co Ltd bazohet në teknologjinë e re të materialeve për prodhimin dhe shitjet e industrisë së përpunimit të aluminit dhe është një nga prodhuesit e famshëm të fletëve të aluminit të baterive në Kinë. Ne jemi një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e angazhuar në kërkimin, zhvillimin...

 • Analiza për çmimin e shufrës së aluminit në këtë javë (2023.2.20-2023.2.24)

  A:faktorë bullish: 1. Sipas Konsulencës së Zhejiang New Aluminium Technology Co Ltd, ndërmarrjet e aluminit në Yunnan morën një njoftim zyrtar për dokumente gjatë fundjavës, me përjashtim të një fabrike alumini në Wenshan, raporti i përgjithshëm i riprodhimit nuk është më pak se 20%. i cili...

 • OBT ka vendosur kundër tarifave amerikane të çelikut dhe aluminit

  Raport nga Zhejiang New Aluminium Technology ltd Gjenevë Më 9 dhjetor, sipas kohës lokale, paneli i Organizatës Botërore të Tregtisë (OBT) lëshoi ​​një raport mbi çështjen e mosmarrëveshjeve të OBT-së DS544 kundër masave tarifore të SHBA-së për çelikun dhe aluminin 232 (DS544), duke vendosur që Masat e SHBA-së shkelin rregullat e OBT-së...

 • Bobina dhe fletë alumini me seri 5

  Bobina alumini me seri 5 dhe fletë alumini me seri 5 janë aliazh tipik Al-Mg kundër ndryshkut, i cili është i famshëm për forcën jashtëzakonisht të lartë të lodhjes, formueshmërinë dhe saldueshmërinë e shkëlqyeshme, 5052 5005 ,5083 Spiralet e aluminit përdoren kryesisht për pjesë me ngarkesë statike që punojnë në lëng. ose...

 • Arsyeja e rritjes së çmimit të aluminit në dhjetor 2022

  Siç mund ta shohim, çmimi i shufrës së aluminit është rritur shumë që nga dhjetori, jo vetëm për LME, por edhe për SHEF, në përputhje me rrethanat, çmimi i shitjes së të gjitha fletëve të aluminit, fletë metalike, bobinës alumini dhe rrethit të aluminit është rritur në të njëjtën kohë. Të hënën, më 5 dhjetor, të dyja LME alumini...

Lini Mesazhin Tuaj